aboutus
Linia produkcyjna

Sprzęt ochrony środowiska Shanghai ZhongRui Co., Ltd. to kompletny zestaw dostawców rozwiązań dla górnictwa.

 

Kompletny zestaw urządzeń do kruszenia i przesiewania
Aby dopasować się do zmian na rynku i zaspokoić potrzeby klientów, nasza firma wprowadziła i wchłonęła zaawansowaną technologię zagraniczną w celu opracowania kruszarki szczękowej, kruszarki przeciwudarowej, wysokowydajnej hydraulicznej kruszarki stożkowej, maszyny do wytwarzania piasku z pionowym wałem, wysokiej wydajności 2-w- 1 kruszarka, ultradrobna kruszarka energooszczędna, jednosegmentowa kruszarka młotkowa i inny zaawansowany sprzęt i opatentowane produkty (z wieloma patentami).


System obiegu wody do oczyszczania osadu
System obiegu wody z oczyszczalni osadów zajmuje się problemem odprowadzania osadów i odzysku zasobów wodnych w procesie wodno-płuczkowym okręgu rudnego.Prasa filtracyjna osadu ma zalety silnej zdolności adaptacyjnej i doskonałej jakości produktu, która jest szeroko stosowana w przemyśle chemicznym, przemyśle lekkim, naftowym, farmacji, żywności, rozwoju zasobów, węglu metalurgicznym, narodowym przemyśle obronnym i ochronie środowiska, itp. Charakteryzuje się rozsądnym designem, pięknym kształtem, trwałością i wszechstronnością.Istnieje wiele odmian i specyfikacji pras filtracyjnych, które możemy obecnie produkować, obejmują produkty o różnej konstrukcji i sposobie działania, związane z tym urządzenia pomocnicze są również dostępne w naszej firmie.

OEM / ODM

Shanghai ZhongRui ma sprawny zespół ds. rozwoju technicznego i zgromadził i opanował pełen zakres doświadczenia w zakresie projektowania, rozwoju, produkcji próbek, produkcji linii montażowych, zarządzania projektami i standardów kontroli jakości.Zapewnienie klientom różnych wymagań projektowych i produkcyjnych.

 

R & D

Nasza firma jest profesjonalnym przedsiębiorstwem produkującym sprzęt, integrującym projektowanie R & D, produkcję i produkcję, sprzedaż produktów i obsługę posprzedażną.Jest uznawany przez rząd Szanghaju za przedsiębiorstwo high-tech.Posiadamy profesjonalny i doświadczony zespół badawczo-rozwojowy, doskonały sprzęt do przetwarzania i wykwalifikowanych operatorów.

 

Shanghai ZhongRui environmental protection equipment Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 0

Szczegóły kontaktu