aboutus

Shanghai ZhongRui environmental protection equipment Co., Ltd.

Shanghai ZhongRui environmental protection equipment Co., Ltd.
1
Shanghai ZhongRui environmental protection equipment Co., Ltd.
<-Video Images->
Rodzaj działalności: Producent
Eksporter
Sprzedawca
Rynek Główny: Na calym swiecie
marki: Zr
Ilość pracowników: 40~50
Coroczne wyprzedaże: 5,000,000-10,000,000
Rok założenia: 2008
pc Export: 40% - 50%
O nas
Wprowadzenie

Shanghai ZhongRui Environmental Protection Equipment Co., Ltd. to nowe przedsiębiorstwo energetyczne specjalizujące się w badaniach i rozwoju, projektowaniu, produkcji, sprzedaży i serwisie, które zajmowało się niekompletnym zestawem urządzeń do kruszenia i przesiewania w kopalniach, systemem recyklingu wody do oczyszczania osadów i innymi środowiskowymi produkty ochronne i energooszczędne.

 

Produkty opracowane przez siebie osiągnęły wiodącą pozycję w Chinach, charakteryzują się wysoką wydajnością, niską emisją dwutlenku węgla, ochroną środowiska i brakiem zanieczyszczeń;takie jak jednocylindrowa hydrauliczna kruszarka stożkowa, najdrobniejsza kruszarka energooszczędna, hydrauliczna prasa filtracyjna z ramą, filtr ciśnieniowy taśmy itp.

 

Produkty zawsze dążą do „wysokiej wydajności, oszczędności energii, ochrony środowiska”, a koncepcja projektu jest zaawansowana.Zasada marketingowa: dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić uważną obsługę.Dostarczaj opłacalne produkty i ukierunkowane rozwiązania zgodnie z rzeczywistymi cechami użytkownika.

 

Nasza firma zawsze przestrzega strategii biznesowej „oszczędzania kosztów przedsiębiorstwa, rozwijania gospodarki o obiegu zamkniętym i dzielenia się niskoemisyjnym życiem”, promowania rynków krajowych i zagranicznych oraz dostosowanych do indywidualnych potrzeb różnych rodzajów produktów energooszczędnych i ochrony środowiska dla potrzebujących przedsiębiorstw .Jesteśmy wiernym partnerem w rozwoju oszczędzania energii.

 

Chiny Shanghai ZhongRui environmental protection equipment Co., Ltd. profil firmy 0

Chiny Shanghai ZhongRui environmental protection equipment Co., Ltd. profil firmy 1

Chiny Shanghai ZhongRui environmental protection equipment Co., Ltd. profil firmy 2

Chiny Shanghai ZhongRui environmental protection equipment Co., Ltd. profil firmy 3

 

Historia

Założona w 2008 roku firma od ponad 10 lat specjalizuje się w eksporcie wszelkiego rodzaju kopalń i sprzętu pomocniczego, z klientami w ponad 50 krajach na całym świecie.

 

Zdecydowanie przyjmujemy „poszukiwanie energii, ochronę środowiska, zrównoważony rozwój” jako ideę i „zaawansowaną technologię, bezpieczną inżynierię, satysfakcjonującą obsługę” jako zasadę, nieustannie wprowadzamy innowacje w celu badań, rozwoju i promowania zastosowań przemysłowych zapewniających wysoką wydajność i oszczędność energii.

 

Aby "zaawansowana technologia, zapewniamy, że projekt, satysfakcjonująca obsługa" w celu "zrobimy wszystko, co w naszej mocy, usługi intencji", zgodnie z rzeczywistymi cechami użytkowników, aby zapewnić opłacalne produkty i ukierunkowane rozwiązania.

Usługa

Przedsprzedaż:
1, zgodnie z potrzebami i klientami oraz problemami, jakie napotyka ocena i analiza rozwiązań technicznych i doskonałych;
2, wybór typu sprzętu;
3 i dokowanie technologii sprzętu klienta;
4, otrzymał twoje ogrzewanie, problemy z ogrzewaniem;
5, pozwól klientom zrozumieć nasze produkty i funkcje;
6, zgodnie ze specjalnymi wymaganiami klientów, projektuj specjalne produkty.

 

Sprzedaż w:
1, po podpisaniu umowy zlecenia niezwłocznie przystępujemy do przygotowań do dostawy;
2, komunikuj się z użytkownikiem, optymalizacja systemu instalacji sprzętu, pozycjonowanie, urządzenia do replikacji itp., wykonaj dobrą robotę przed instalacją.

 

Po sprzedaży:
1, odpowiedzialny za nieodpłatne uruchomienie na miejscu;
2, życie jest odpowiedzialne za konserwację i naprawę (bez gwarancji okres gwarancji i zapewnia dożywotnią obsługę).Potrzebujesz tylko telefonu, faksu, kopii e-maila, nasz personel techniczny będzie najszybszą prędkością, aby martwić się o kłopoty.
3, specjalnie do szkolenia personelu obsługującego użytkownika, zapewnij profesjonalne materiały szkoleniowe, bezpłatne szkolenie, bezpłatne konsultacje.

Nasz zespół

Nasza firma jest profesjonalnym przedsiębiorstwem produkującym sprzęt, integrującym projektowanie R & D, produkcję i produkcję, sprzedaż produktów i obsługę posprzedażną. Jest uznawany przez rząd Szanghaju za przedsiębiorstwo high-tech. Posiadamy profesjonalny i doświadczony zespół badawczo-rozwojowy, doskonały sprzęt do przetwarzania i wykwalifikowanych operatorów.

 

Chiny Shanghai ZhongRui environmental protection equipment Co., Ltd. profil firmy 0

Szczegóły kontaktu